Matt Czuchry-životopis

11. července 2008 v 10:58 | lucy |  Gilmorova děvčata

Matt Czuchry-životopis

Narodil se:

20. května 1977,Manchester, USA

Výška:

177 cm

Barva očí:

zelená

Matt spolu se svým otcem a třemi staršími sourozenci, bratry a sestrou, vyrůstal na farmě na venkově v Tennessee. Promoval v roce 1999 s vyznamenáním na Charlestonově vysoké škole v Jižní Karolíně, na které se stal kapitánem tenisového týmu a hrál za Národní vysokoškolskou sportovní asociaci.

Zájem o herectví jevil už na vysoké škole, kdy účinkoval v tamním divadle a vyhrál cenu Mr. College of Charleston 1998. Po ukončení studií se mu za podpory své rodiny rozhodl dále věnovat. Zúčastnil se Soutěže herců, modelek a talentů, uznávané soutěže pomáhající hledat nové talenty. Díky jeho úspěchu v AMTC jej viceprezident castingového oddělení Twentieth Century Fox Christian Kaplan pozval do Los Angeles a slíbil mu, že mu pomůže. Od té doby se Matt objevil v Young Americans, Em & Me, Uhoď ji, je to Francouzka! aj. V Young Americans potkal svoji dnes již bývalou přítelkyni Kate Bosworth, se kterou vydržel dva roky. V současnosti vystupuje především jako Logan Huntzberger v Gilmorových děvčatech.

Když zrovna nepracuje, rád si zahraje basketball.

2004 Tanec při měsíci, "Veronica Mars" (TV seriál), 2003 "Jake 2.0" (TV seriál), Jake 2.0: The Tech (TV film), 2002 Midsummer Night's Rave, A, Pavoučí teror, Swimming Upstream, "Taxík" (TV seriál), Uhoď ji, je to Francouzka!, 2001 "Liga spravedlivých" (TV seriál), 2000 "Gilmorova děvčata" (TV seriál), "Opposite Sex" (TV seriál), "Young Americans" (TV seriál), 1999 "Machři a šprti" (TV seriál), 1997 "Practice, The" (TV seriál), 1996 "Sedmé nebe" (TV seriál)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama